Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 2229
Dzisiaj: 61

gości na stronie:
5

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

III TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM WÓJTA GMINY ZARSZYN
01.06.2016

W dniu 30 maja 2016r. (poniedziałek), na boisku SP Zarszyn odbył się Turniej Szkół Podstawowych, pod patronatem Wójta Gminy, w piłce ręcznej drużyn mieszanych. W sportowych zmaganiach wzięły udział wszystkie szkoły z naszej gminy...

...Po wylosowaniu grup, rozpoczęły się sportowe zmagania systemem „każdy z każdym”. Pierwszą grupę stanowili uczniowie z SP Bażanówka, SP Pielnia, SP Odrzechowa i SP Jaćmierz. W grupie drugiej znalazły się zespoły z: SP Nowosielce, SP Długie, i gospodarz turnieju, SP Zarszyn. W wyniku zaciętych, stojących na wysokim poziomie meczy została wyłoniona najlepsza czwórka turnieju. Mecze półfinałowe rozegrane zostały pomiędzy SP Długie i SP Jaćmierz, oraz SP Bażanówka i SP Zarszyn.
Po emocjonujących meczach do finału awansowały szkoły z Długiego i Zarszyna. Drużyny z Jaćmierza i Bażanówki rozegrały pomiędzy sobą mecz o trzecie miejsce. Zwycięskim zespołem okazali się zawodnicy SP Jaćmierz. Mecz
o zwycięstwo w zawodach dostarczył wszystkim kibicom wielu emocji. Ostatecznie zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Zarszyna, pokonując przeciwnika 7:2.
W zwycięskiej drużynie wystąpili następujący zawodnicy: Kinga Osękowska, Sandra Okarma, Emilia Kot, Adam Murdzek, Sebastian Kwiatkowski, Jakub Folta, Paweł Czyż, Jakub Wojtal, Przemysław Chorążak.
Opiekunem drużyny był mgr Delimat Janusz.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP Zarszyn
II miejsce – SP Długie
III miejsce – SP Jaćmierz.
Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i poczęstunek a drużyny, które zajęły miejsca od I do III, otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.
Dla młodych zawodników należą się podziękowania za sportową postawę i życzenia utrzymania wysokiej formy w innych zmaganiach sportowych. Podziękowania otrzymują też nauczyciele - opiekunowie drużyn za przygotowanie dzieci do turnieju, sędziowanie i opiekę podczas jego trwania.
Organizator turnieju, SP Zarszyn, składa również podziękowanie Wójtowi Gminy Zarszyn za udzielone wsparcie finansowe potrzebne do przeprowadzenia zawodów
i zorganizowanie dowozu uczniów.

dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl