Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 2105
Dzisiaj: 3583

gości na stronie:
10

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

III Przegląd Talentów na Dzień Dziecka
01.06.2016

Dnia 1 czerwca 2016r. odbył się trzeci przegląd talentów Szkoły Podstawowej w Zarszynie. Nasza szkoła to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów. Świadczy choćby o tym fakt, że nasza szkoła otrzymała przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej zaszczytny tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów". Oznacza to, że przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. Zgłosiło się wielu uczniów, którzy pokazali swoje umiejętności...


Jako pierwsze wystąpiły najlepsze talenty taneczne naszej szkoły - zespół dzieci z ogniska muzycznego pod opieką pani Kariny. Następnie Alicja Szczęsny z oddziału przedszkolnego „0”, zaprezentowała swoje prace plastyczne. Jako trzecia Amelia Komańska z kl. II, przedstawiła wierszyk pt. „Dni tygodnia” i „Samochwała”. Jagoda Toczek z oddziału przedszkolnego „0”, zaśpiewała piosenkę pt. „Kolorowe dzieci”. Starsza grupa taneczna: Kinga Osękowska, Oliwia Krawczyk, Emilia Kot, Natalia Brodzicka, Sara Kuzian, Malwina Klamut, Wiktoria Kurpiel, Aneta Wielgosz i Zuzanna Jakiel zaprezentowała 5 skocznych tańców. Nikola Komańska z oddziału przedszkolnego „0”, zaśpiewała piosenkę pt. „Mam tę moc”. Następnie Małgorzata Pietrzkiewicz i Judyta Szybka z kl. I, zaśpiewały piosenkę pt. „Co powie tata”.Talenty z ogniska muzycznego pod opieką pani Zofii Gagatko: Maja Betlej z klasy I i Emilia Rysz z kl. II, zagrały na gitarze, Aneta Wielgosz z kl. V, zagrała na keyboardzie. Paweł Czyż z kl. VI, wyrapował piosenkę pt. „Zbyt wiele”. Lena Gajewska z oddziału przedszkolnego „0”, wykonała układ baletowy pt. „Battement Tendu”. Siostry Oliwia i Julita Haduch z kl. IV, zaśpiewały piosenkę pt. „Obok mnie”, a  Zuzanna Czarnik i Maja Zimak z kl. I, zatańczyły taniec pt. „Czekoladowe dzieci”. Natalia Brodzicka z kl. VI, zaśpiewała piosenkę pt. „O mnie się nie martw”. Następnie Oliwia Kwiatkowska i Milena Tomków z oddziału przedszkolnego „0”, zatańczyły taniec połamaniec. Aleksandra Owsik z kl. I, zaśpiewała piosenkę pt. „Suknia kolorowa”, a na koniec Michał Piech i Oliwia Czupiej z kl. IV, zatańczyli taniec pt. „Freaks”. W czasie przerwy Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich dzieci niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Każdy mógł się posilić pizzą i lodami. Po przerwie najlepsi uczniowie naszej szkoły, wybitnie uzdolnieni w różnych dziedzinach, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy zdobyli czołowe miejsca w konkursach przedmiotowych otrzymali podziękowania i gratulacje od Pani Dyrektor. Na zakończenie ogłoszono zwycięzców: Michał i Oliwia – 1 miejsce, Jagoda i Lena – 2 miejsce, Amelia i Aneta – 3 miejsce. Grupy taneczne, Nikola, Oliwia i Julita, Zuzia i Maja, Oliwia, Milena, Ola i Paweł otrzymali wyróżnienia.

Mamy nadzieję, że Dzień Odkrywania Talentów stanie się w naszej szkole tradycją i za rok znów będziemy mogli podziwiać najlepszych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu waszych nieprzeciętnych zdolności.


dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl