Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 46016
Dzisiaj: 335

gości na stronie:
3

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

Akcja charytatywna - pomoc dla chorej Marcelinki
15.06.2016

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły ofiarnie złożyli datki na leczenie siedmioletniej Marcelinki Ostrowskiej z Jaćmierza. Dziewczynka od wielu miesięcy walczy z ciężką chorobą nowotworową. Obecnie przebywa w domu, od czasu do czasu umieszczana jest w szpitalu z powodu różnych dolegliwości. Marcelinka karmiona jest za pomocą tzw. "pega", żeby mówić, musi posługiwać się "oratorem mowy". Jest bardzo słaba z powodu chemioterapii. Jakie ma szanse na wyleczenie, trudno powiedzieć. Rodzice dziewczynki szukają wszędzie pomocy, pukają do różnych specjalistów, lekarzy, ośrodków, fundacji nie tracąc nadziei, że ktoś jeszcze Marcelinkę wyleczy. Dziewczynka nie porusza się o własnych siłach, jest przykuta do łóżka. Jednak, mimo tej strasznej choroby, uśmiecha się do odwiedzających dając wyraz ogromnej radości i zadowolenia ze spotkania. Przed nią na pewno jeszcze długie leczenie i potrzeba ogromnych środków finansowych na jego realizację.
Pięknym gestem uczniów naszej szkoły było zainicjowanie tej akcji i  rozpropagowanie jej wśród całej społeczności uczniowskiej.Zakupiono drobne upominki dla Marceliny i w ubiegły czwartek wręczono  je dziewczynce wraz z zebraną kwotą. Rodzice Marcelinki są bardzo wdzięczni wszystkim ofiarodawcom.


 
dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl