Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 13774
Dzisiaj: 4927

gości na stronie:
3

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

XIV MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MATEMATYCZNE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „SUPERMATEMATYK”
26.04.2017

22 marca 2017 roku, w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku już po raz czternasty spotkali się uczniowie 14 szkół z bliższej i dalszej okolicy Sanoka, by wziąć udział w zawodach matematycznych. Zawody składały się z dwóch części: najpierw konkurs indywidualny, a następnie zmagania drużynowe.
W konkursie indywidualnym wzięło udział 55 uczniów, mieli w ciągu 60 minut do rozwiązania 5 zadań. W kategorii klas IV - 2 miejsce zajęła Dagmara Zawada. W kategorii klas V Sebastian Czyż zajął 4 miejsce, a wśród szóstoklasistów Wiktoria Kurpiel zajęła 10 miejsce.
W konkursie drużynowym wystartowało 13 trzyosobowych drużyn, które zmagały się z jedenastoma zadaniami. Tutaj ważna było umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczości i sprawnego liczenia, rozwiązywania zadań – zagadek, szacowania, zapamiętywania, a w dużej mierze współpracy w grupie. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 5 miejsce.
Najlepszym zawodnikom konkursu indywidualnego nagrody zostaną wręczone na uroczystym podsumowaniu, które odbędzie się na początku czerwca w Urzędzie Miasta w Sanoku.


„Supermatematyk” jest jednym z nielicznych konkursów matematycznych, w którym chętnie biorą udział uczniowie szkół podstawowych z naszego regionu. W tym roku uczestniczyli w nim młodzi matematycy ze szkół w: Czaszynie, Falejówce, Jaćmierzu, Mokrem, Łukowem, Sanoku (SP1, SP2, SP4), Tarnawie Dolnej, Ustrzykach Dolnych (ZSP1, ZSP2), Zagórzu, Zarszynie. Zawody dają możliwość rozwoju uczniom uzdolnionym matematycznie, pokazują, że zabawa z matematyką to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu, a także powiększają grono miłośników Królowej Nauk. Zawody zostały wpisane do wykazu konkursów, które mogą być wymienione na świadectwie szkolnym.dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl