Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 46091
Dzisiaj: 410

gości na stronie:
4

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

IV Gminny Turniej Piłki Ręcznej
08.06.2017

W dniu 5 czerwca 2017r. (poniedziałek), na sali gimnastycznej SP Zarszyn odbył się Turniej Szkół Podstawowych, pod patronatem Wójta Gminy, w piłce ręcznej drużyn mieszanych. Do rywalizacji zgłosiło się 6 szkół: SP Bażanówka, SP Długie, SP Jaćmierz, SP Nowosielce, SP Pielnia oraz SP Zarszyn.

Drużyny konkurowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce i niejednokrotnie, stojących na dość wysokim poziomie meczach, zwycięzcą rozgrywek okazała się Szkoła Podstawowa z Jaćmierza. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Zarszyna, trzecie miejsce zajęli zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową z Długiego.
Wszystkie dzieci otrzymały poczęstunek, a drużyny, które zajęły miejsca od I do III, otrzymały dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.
Organizator imprezy SP Zarszyn, dziękuje wszystkim zawodnikom za trud włożony w osiągnięcie jak najlepszego wyniku sportowego i godne reprezentowanie swojej szkoły. Podziękowania kierujemy też do nauczycieli - opiekunów drużyn za przygotowanie dzieci do turnieju, sędziowanie i opiekę podczas jego trwania.
Składamy również podziękowania podziękowanie Wójtowi Gminy Zarszyn za udzielone wsparcie finansowe potrzebne do przeprowadzenia zawodów.

dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl