Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 44381
Dzisiaj: 411

gości na stronie:
2

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

Wizyta w Pacanowie
01.03.2018

"W Pacanowie kozy kują więc koziołek, mądra głowa, Błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa. Właśnie nową zaczął podróż, by ją skończyć w Pacanowie, A co przeżył i co widział – ten artykuł wszystko powie…"

25 II 2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zarszynie, rodzice wraz z nauczycielami K. Małek i G. Kurpiel udali się w poszukiwaniu legendarnego koziołka do Pacanowa.  Ku ogromnej radości wszystkich przywitał prześmieszny, wesoły Koziołek Matołek, który towarzyszył nam już podczas całego pobytu w Europejskim Centrum Bajki. Naszą przygodę rozpoczęło wejście do „Bajkowego Świata”- interaktywnego, pełnego dźwięków i barw. Była to niezwykła podróż przez bajkowe krainy dziecięcej wyobraźni. Następnie uczestniczyliśmy w dynamicznym wydarzeniu: IX Dziecięcych Spotkaniach z Komiksem. Tu czekało mnóstwo atrakcji: warsztaty, konkursy, spotkania z ciekawymi ludźmi, spektakl teatralny, pokaz tańca i wiele innych. Najmilszym dla nas akcentem było uroczyste wręczenie nagrody Oliwii Kwiatkowskiej z kl. II za komiks „Podróże Koziołka Matołka – Hiszpania”. Jej praca znalazła się w specjalnym wydaniu książkowym pod takim samym tytułem. Wróciliśmy pełni wrażeń. Jesteśmy przekonani, że kiedyś pojedziemy jeszcze na spotkanie z bajkowym koziołkiem…

Słowa podziękowania kierujemy do Wójta Gminy, Pracowników Referatu Kultury, Sportu i Promocji Gminy Zarszyn oraz Rady Rodziców za częściowe pokrycie kosztów wyjazdu.

Więcej zdjęć: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/busko-zdroj/a/hiszpania-w-pacanowie-bajkowa-rewia-komiksu-z-atrakcjami,12961554/ 

dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl