Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 2486
Dzisiaj: 168

gości na stronie:
1

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

I Gminny Konkurs Mały Matematyk
09.06.2011

W dniu 07.06.2011r. odbył się Konkurs Matematyczny klas II „Mały Matematyk”. Wzięli w nim udział reprezentanci klas II z całej gminy Zarszyn, czyli z Pielni, Bażanówki, Odrzechowej, Jaćmierza, Długiego i oczywiście Zarszyna. Organizatorem konkursu i autorem zadań były panie: Anna Ćwiąkała i Małgorzata Rygiel. Główny patronat nad konkursem objął –Wójt Gminy Zarszyn.Konkurs rozpoczął się o godz. 12.00. Uczestników i nauczycieli opiekunów przywitała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zarszynie pani Danuta Dec, która życzyła powodzenia konkursowiczom, jak również podkreślała konieczność dobrej znajomości matematyki wśród młodych ludzi we współczesnym świecie jako przepustki do realizacji swoich marzeń. Konkurs trwał 45 minut. Wyniki przedstawiły się następująco: I Miejsce Szczepan Haduch z Zarszyna, II Miejsce Bednarczyk Karol z Pielni, III MIejsce Pisula Szymon z Bażanówki, IV Miejsce Niemiec Agnieszka z Jaćmierza i dwa V Miejsca Kłak Wiktoria z Odrzechowej oraz Bętkowski Maciej z Długiego.Nagrody i dyplomy zwycięzcom wręczyła pani Agnieszka Jakiel z wydziału oświaty Urzędu Gminy w Zarszynie. Uczniowie ci zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi i dyplomami ufundowanymi przez Urząd Gminy w Zarszynie oraz organizatora konkursu. Laureaci sześciu pierwszych miejsc otrzymali dyplomy, nagrody książkowe, gry, sprzęt sportowy i inne drobne upominki, a pozostali uczestnicy dyplomy za udział i nagrody pocieszenia w postaci zestawów geometrycznych, kredek i drobnych upominków. Chcieliśmy w ten sposób nagrodzić wysiłek każdego uczestnika, docenić jego pracę i wywołać w nim poczucie satysfakcji i zadowolenia. Nauczyciele otrzymali podziękowania za trud włożony w przygotowanie uczniów. W miłej atmosferze zawodnicy ze zdobytymi nagrodami i prezentami oraz ich opiekunowie rozjechali się do domów.

Analizując wyniki konkursu, organizatorzy i nauczyciele klas II stwierdzili jednomyślnie, że uczniowie biorący w nim udział posiadają dużą wiedzę i umiejętności matematyczne, które na pewno warto intensywnie rozwijać. Większość świetnie poradziła sobie z nietypowymi zadaniami, co sugeruje, że potrafią logicznie myśleć i samodzielnie rozwiązywać różne ,,zagadki” matematyczne.

Cieszymy się bardzo, że zgłosiło się do nas tak wielu młodych, zdolnych matematyków. Mamy nadzieję, że konkurs ten pogłębił w nich jeszcze bardziej matematyczne pasje i talenty, które być może staną się kiedyś ich atutem w przyszłości.dodał: admin Komentarzy [144]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl