Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 8964
Dzisiaj: 118

gości na stronie:
4

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

Śniadanie Daje Moc 2014
09.11.2014

Program Śniadanie Daje Moc jest realizowany w szkołach już po raz czwarty. W tym roku szkolnym do tego programu przystąpiła też nasza szkoła.

Głównym celem programu jest :
1. Zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie ucznia.
2. Przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce-poprzez edukację oraz promocję prawidłowego odżywiania.
Wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia. To właśnie dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej się koncentrują podczas lekcji, mają siłę i chęć do zabawy. Program do którego przystąpili uczniowie klas „0”-I  polegał na tym, aby w klasach utworzyć Kluby Śniadanie Daje Moc, a następnie 7 listopada 2014 roku wziąć udział w akcji wspólnego przygotowania zdrowego posiłku. W czasie zajęć edukacyjnych poprzedzających dzień 7 listopada uczniowie poznawali informacje na temat prawidłowego odżywiania, piekli wspólnie z rodzicami chleb i bułki. W dniu 7 listopada 2014 roku z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania klasy przystąpiły do realizacji zadania pod hasłem „Śniadanie Daje Moc”. W jadalni od samego rana trwały przygotowania do wspólnego śniadania. Uczniowie z wielkim przejęciem i zaangażowaniem przystąpili do przygotowywania smacznych, zdrowych, pięknych kanapek.  W realizację zadania zaangażowały się również wychowawczynie i  rodzice, za co serdecznie wszystkim dziękujemy. 


 

dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl