Menu główne
Pozostałe
Zrealizowane Projekty

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy


Śladami przeszłości


Ta ziemia od innych mi droższa


Pański Ogród


Każde dziecko jest inne - edukacja przez indywidualizację w Gminie Zarszyn.

Szkoła Marzeń

Zobacz jak realizowaliśmy nasz program.

Statystyki


Wszystkie wizyty: 2100
Dzisiaj: 3578

gości na stronie:
10

Newsletter
Certyfikaty
Katalog Gwiazdor
Kalendarz
BIP

Dzień Przedszkolaka
23.10.2015

20 października 2015r. w oddziałach przedszkolnych obchodzono Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pod hasłem ,,Przedszkolak – recytator”. Obchody poprzedziło pieczenie jesiennych ciast wspólnie z rodzicami.
W tym dniu świętowały nie tylko dzieci, ale również rodzice, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.
Celem uroczystości było uświadomienie dzieciom znaczenia przedszkolnej zabawy i nauki dla przyszłej edukacji, miłego spędzania czasu wspólnie z rodzicami oraz wspólnej zabawy dzieci 6-cio, 5-cio i 4-roletnich, a także kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego i rozbudzanie zainteresowań poezją dziecięcą.
Przedszkolaki w tym dniu nie tylko recytowały wiersze o tematyce jesiennej, utrwalały też wiadomości na temat panującej pory roku, śpiewały piosenki jak również uczestniczyły w jesiennym balu. Odbyła się też degustacja smakowitych ciast i kompotów owocowych. Uroczysty dzień zakończył się wręczeniem dzieciom pamiątkowych książeczek ufundowanych przez rodziców.
Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie tego tak ważnego dnia dla naszych przedszkolaków.


...

dodał: admin Komentarzy [0]

Dziennik elektroniczny

Reklama
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania za pomoc, życzliwość i współpracę okazywaną naszej szkole w roku szkolnym 2016/17 otrzymali rodzice: Ewelina Szczęsny, Katarzyna Olearczyk, Marta Stapińska, Agata Żyłka, Edyta Leszkiewicz, Małgorzata Szary, Ewelina Suwała, Karolina Wanielista, Teresa Komańska, Aneta i Sebastian Zimak, Agata Piech, Wioleta Buczek, Ewa Kot, Anna Gajewska, Samanta Kłodowska, Celina Kuzian, Dorota Deszczyńska, Jolanta Węgrzyn, Irena Żyłka, Danuta Kraska, Ewelina Bielawska, Magdalena Tomków, Joanna Kilar, Maria Betlej i Agnieszka Czarnik.
RÓWNANIE SZANS

Nasi sponsorzy

Konkurs
Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
Pogoda
Gmina Zarszyn

Mapa
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Współpraca ze Stowarzyszeniem „INICJATYWA” w Zarszynie


2006 Wszelkie prawa zastrzeżone | SP Zarszyn

Witryne prowadzi Anna Ćwiakała
Nauczyciele Uczniowie Rodzice

Warto zobaczyc

www.kanondladzieci.pl

 

www.misie.com.pl

www.reedukacja.prv.pl