26 marca gościem w kl. 3 była higienistka szkolna p. Danusia Wronowska, która podsumowała blok tematyczny „Cztery żywioły – powietrze” niezwykle ciekawymi zajęciami dla uczniów i z uczniami. Poruszone zostały zagadnienia oddychania, potrzeby dbania o powietrze, zasad resuscytacji krążeniowo – oddechowej, tzw. RKO oraz sposobu udzielania I pomocy poszkodowanej osobie. Oprócz ciekawej prelekcji dzieci miały możliwość obejrzenia filmu instruktażowego oraz samodzielnych czynności masażu serca i próby sztucznego oddychania. Całość zajęć urozmaicił świetny teledysk ratowników „Serce piko”. Dziękujemy!

dodał : Anna Ćwiąkała
27 marca, 2019
2:59 pm
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


