W XII edycji Konkursu Ogólnopolskiego Nauk Przyrodniczych Świetlik z naszej szkoły uczestniczyło 20 uczniów z klas I-IV. Nagrodę zdobył: Filip Pufka z klasy Ib. Wyróżnienia otrzymali: Patryk Ciupka i Zofia Szaro z klasy Ia, Krzysztof Gburyk, Ewa Gierula i Gabriel Kot z klasy Ib, Zuzanna Olearczyk i Alicja Szczęsny z klasy II , Maja Zimak z klasy IV. Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!

dodał : Anna Ćwiąkała
16 maja, 2019
3:52 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


