W dn. 16 października 2019r. uczniowie z kl. V i kl. VI odbyli wycieczkę do dwóch nietypowych muzeów. Najpierw zwiedzali Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, w którym dowiedzieli się, jakie dobranoc ki oglądali ich rodzice i dziadkowie. Mogli zobaczyć postacie z bajek i usłyszeli, jak powstają filmy animowane i rysunkowe. Później podziwiali przepiękne bombki w Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Mieli też okazję obejrzeć pokaz dmuchania bombki ze szkła, obserwowali pracę artystek w dekoratorni i wreszcie sami z wielkim entuzjazmem ozdabiali swoje bombki.

dodał : Anna Ćwiąkała
22 października, 2019
3:13 pm
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


