30 listopada 2021 r. uczniowie klasy VII wystawili na szkolnej scenie fragmenty II części ,,Dziadów” Adama Mickiewicza. Siódmoklasiści zadbali o scenografię, rekwizyty, kostiumy i muzykę oraz opanowali na pamięć kwestie poszczególnych bohaterów dramatu. Warto podkreślić, że w przedstawieniu wzięli udział prawie wszyscy uczniowie klasy. Na scenie kolejno pojawiały się duchy przywoływane przez Guślarza, a wszystkim obrzędom towarzyszyły potęgujące nastrój słowa Chóru: ,,Ciemno wszędzie, głucho wszędzie…”

dodał : Anna Ćwiąkała
8 grudnia, 2021
1:06 pm
Clear Filters
11 czerwca 2026
W dniu 08.06.2026 r. odbyła się w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026. Gratulujemy Ewie Gieruli…
11 czerwca 2026
W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną kolejnych szkół ponadpodstawowych, uczestnicząc w…


