13 kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyła się 5 edycja Gminnego Konkursu Czytelniczego organizowanego we współpracy z naszą szkolną biblioteką, który w bieżącym roku odbywa się pod hasłem „Najpiękniejsze wiersze o książce w kolorowej inscenizacji”. Do konkursu zgłosili się uczniowie ze wszystkich szkół z naszej gminy i była to doskonała okazja do integracji dzieci po tak długiej przerwie. W grupie młodszej Blanka Olearczyk z klasy 2 zajęła III miejsce, a w grupie starszej Nikola Komańska z Oliwią Kwiatkowską z klasy 6 zajęły II miejsce. Gratulujemy!

dodał : Anna Ćwiąkała
13 kwietnia, 2022
12:41 pm
Clear Filters
11 czerwca 2026
W dniu 08.06.2026 r. odbyła się w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026. Gratulujemy Ewie Gieruli…
11 czerwca 2026
W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną kolejnych szkół ponadpodstawowych, uczestnicząc w…


