Niedługo zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji grupa świetlicowa wybrała się do parku w Posadzie Zarszyńskiej, gdzie zorganizowano ognisko. Ognisko to było okazją do wspólnej zabawy, rozmów oraz spędzenia miłego czasu w gronie rówieśników.

dodał : Anna Ćwiąkała
21 czerwca, 2022
2:45 pm
Clear Filters
1 czerwca 2026
Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się…
1 czerwca 2026
Więcej informacji: https://www.zarszyn.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=51&dzialy=51&artykul=7244&akcja=artykul


