21 października w naszej szkole odbyło się szkolenie dla nauczycieli z druku 3D z wykorzystaniem drukarki zakupionej w ramach programu Laboratoria Przyszłości. W szkoleniu brali udział nauczyciele z 3 szkół z terenu gminy Zarszyn. Zdobyli wiedzę na temat obsługi drukarki 3D, oprogramowania, wykonywania modeli, korzystania z platformy edukacyjnej w trakcie zajęć z dziećmi. Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Szalankiewicz z Edu3Dkacja Krosno za bardzo ciekawe szkolenie

dodał : Anna Ćwiąkała
27 października, 2022
3:33 pm
Clear Filters
1 czerwca 2026
Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się…
1 czerwca 2026
Więcej informacji: https://www.zarszyn.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=51&dzialy=51&artykul=7244&akcja=artykul


