05.10.2022 r. uczniowie kl. III i II pod opieką nauczycieli (E. Matuszek, A. Żuchowska i B.Jaślar) obejrzeli na scenie Sanockiego Domu Kultury przedstawienie pt. „Jak Rumcajs Cypiska uratował” przygotowane przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. Aktorzy w niezwykłe udany sposób przypomnieli dzieciom jedną z ulubionych bajek dzieciństwa ich rodziców.Dzięki wspaniałemu humorowi, piosenkom, rzeczywistym i baśniowym postaciom uczniowie mogli docenić takie wartości jak: dobroć, sprawiedliwość, lojalność, rodzina oraz poszanowanie godności ludzkiej. Spektakl pozostawił wiele miłych wrażeń o których dzieci będą rozmawiać.

dodał : Anna Ćwiąkała
13 października, 2022
2:58 pm
Clear Filters
1 czerwca 2026
Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się…
1 czerwca 2026
Więcej informacji: https://www.zarszyn.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=51&dzialy=51&artykul=7244&akcja=artykul


