Nasze oddziały przedszkolne grupa 0a i 0b biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym, pod hasłem #WITAMINKI – promującym zdrowe nawyki żywieniowe. Właśnie podjęli Pomidorowe wyzwanie! Poznali pomidora Pafnucego. Dzieci miały możliwość wykonania przecieru pomidorowego oraz poznania różnych odmian pomidorów. Grupy sprawdziły, jaki smak ma pomidor, jak wygląda, jaki ma kolor i zapach. Dzień zakończyli dodaniem sylwety Pomidora Pafnucego do plakatów. To był fajny „pomidorowy” dzień!

Pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia czytelnicze w Gminna Biblioteka Publiczna w Zarszynie – Grupa 0a rozpoczyna cykl „Bajeczki z walizeczki”, przedszkolaki poznały bajkę pt. „Wesoły dzień w przedszkolu”. Grupa 0b rozpoczyna zajęcia czytelnicze z cyklu: „Franklin w szkole i w domu”, dzieci wysłuchały bajkę pt: „Franklin idzie do szkoły”.
Grupa 0c wraz z klasą I rozpoczynają cykl pt.: ”Z przysłowiami za pan brat”. Poznali znaczenie przysłowia ”Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”.
Serdecznie dziękujemy p. Agnieszce za wspaniałe zajęcia.

Dzieci z zerówki wykonały pracę plastyczną na gazie „Jesienny bukiet” w ramach innowacji pedagogicznej: „Kreatywne prace plastyczne”.