Zajęcia senspolastyczne w przedszkolu – Prehistoryczny las malowany na mleku, a także za pomocą stempelków z balonowych farb. Na koniec zabawa w paleontologa – odbijanie w ciastolinie śladów dinozaurów. Radości i uśmiechu nie było końca przy jednoczesnym dostarczeniu wielu sensorycznych doznań.  Dzieci stworzyły swojego dinozaura przy użyciu farb i plasteliny Ich dzieła z całego tygodnia można „zwiedzać” w naszym parku jurajskim.

Kolejne zajęcia z psychologiem szkolnym z cyklu „Niech żyją szczęśliwe mózgi” i podróż zerówki do krainy złości oraz sposoby radzenia sobie ze złością. Zajęcia z psychologiem szkolnym panią Justyną pod hasłem „Jak ugasić wulkan złości?” – skuteczne sposoby radzenia sobie z emocjami nieprzyjemnymi.

Kolejna lekcja przedszkolaków pt. „Kosmiczna przygoda” w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców „.

Kolejne zajęcia szachowe z panią Agatą podczas, których dzieci powtórzyły i utrwaliły ruchy wykonywane przez figury i pionki.

Kolejne zajęcia z kodowania z robotem edukacyjnym Super Doc w grupie 0b, które poprowadziła pani Agata.

W naszych oddziałach przedszkolnych powstały zielone ogródki – dzieci wysiewały owies, rzeżuchę, zioła oraz warzywa. Przedszkolaki posadziły również kwiaty wiosenne tworząc tym samym w salach przedszkolnych piękne mini ogródki.

„Od ziarenka do bochenka ” – dzieci zapoznały się z etapami powstawania chleba przybliżyły sobie ważną rolę pracy rolnika, młynarza i piekarza. Ponadto poznały niektóre rodzaje pieczywa. A na końcu sami zabawili się w piekarzy.