Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne dni w roku, kiedy możemy wyrazić naszym Dziadkom wdzięczność za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach. Z tej okazji 17 lutego dzieci z Oddziałów Przedszkolnych oraz klas I–II przygotowały wyjątkowy koncert pod hasłem: „Gdyby można było cofnąć czas…” Oprócz utworów Anny Jantar, Ireny Jarockiej, Eleni, Andrzeja Rosiewicza goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu wszystkich grup.
Zaproszeni goście zgromadzeni w tym roku wyjątkowo licznie nagradzali wnuków gromkimi brawami i nie kryli wzruszeń, łez i radości.
Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i wzruszeń. Szczęśliwe twarze Babć i Dziadków ukazały nam jak ważne są takie chwile.
Po części oficjalnej, był czas na wręczenie laurek kochanym Dziadkom oraz na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
Obecnością zaszczycił nas pan sołtys Józef Twardy oczywiście w roli dziadka, któremu pragniemy podziękować za bezinteresowną pomoc w organizacji spotkania.
Podziękowania kierujemy również do naszych wspaniałych Rodziców za przygotowanie pysznych wypieków. Nasi mali artyści stanęli na wysokości zadania i koncert należy uznać za wyjątkowo udany – składamy gratulacje!
Koncert zorganizowano w ramach innowacji pedagogicznej pt.: „Z kulturą mi do twarzy”.
Wideo relacje: