Listopad jest miesiącem zadusznym, w związku z tym w dniu 22.11.2023r. uczniowie klas 6,7,8 wraz z opiekunami odwiedzili Cmentarz Centralny w Sanoku w celu zapalenia zniczy oraz odmówienia modlitwy przy grobie kuriera Jana Łożańskiego – patrona naszej szkoły.

dodał : Anna Ćwiąkała
29 listopada, 2023
10:21 am
Clear Filters
1 czerwca 2026
Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się…
1 czerwca 2026
Więcej informacji: https://www.zarszyn.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=51&dzialy=51&artykul=7244&akcja=artykul


