W dniu 6 marca uczennice klasy VI tj. Jagoda Toczek, Zuzanna Olearczyk oraz Alicja Szczęsny brały udział w Konkursie Biblijnym na podstawie Ewangelii wg św. Mateusza i Listów Apostolskich „Wierzę w Kościół Jezusa Chrystusa” na szczeblu dekanalnym. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom, a szczególnie Jagodzie, która zajęła III miejsce i tym samym przechodzi do kolejnego etapu konkursu na szczeblu diecezjalnym.
25 lutego 2023 roku w Przeworsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin zorganizowane przez Przeworski Klub Karate Kyokushinkai prowadzony przez shihan Dariusza Walasa. W sportowej rywalizacji udział wzięło 234 zawodników reprezentujących 31 klubów z województw: świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 25 zawodników. Start zakończył się ogromnym sukcesem, krośnieńscy karatecy zdobyli indywidualnie 17 medali.
Maja Zimak uczennica klasy VIII w kumite (walkach) zajęła 3 miejsce w swojej kategorii.
GRATULUJEMY dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów!