20 grudnia 2024r. odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów naszej szkoły, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Pani Dyrektor, Samorząd Uczniowski oraz Ksiądz Proboszcz złożyli najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę i kartkę świąteczną zorganizowanego przez SU. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się w klasach na wspólne kolędowanie. Cały tydzień trwały przygotowania na ten szczególny dzień, a zapach pieczonych pierniczków unosił się po całej szkole! Przedstawiciele społeczności szkolnej odwiedzili z życzeniami świątecznymi instytucje z którymi współpracujemy.

dodał : Anna Ćwiąkała
20 grudnia, 2024
12:27 pm
Clear Filters
11 czerwca 2026
W dniu 08.06.2026 r. odbyła się w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026. Gratulujemy Ewie Gieruli…
11 czerwca 2026
W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną kolejnych szkół ponadpodstawowych, uczestnicząc w…


