13 listopada 32 uczniów z klas 4-8 wzięło udział w zajęciach w ramach programu NASK „Higiena Cyfrowa 2025” finansowanego ze środków Ministerstwa Cyfryzacji. Projekt to inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów szkół podstawowych w całej Polsce. Pani Beata Jaślar i Pani Anna Ćwiąkała przeprowadziły zajęcia z bezpieczeństwa w sieci i wychowania fizycznego. W erze wszechobecnych ekranów uczniowie uczyli się, jak znaleźć równowagę między światem online a offline, dbać o swoje samopoczucie i bezpieczeństwo w sieci. Zajęcia zostały połączone z wieczorkiem filmowym dla uczestników.

dodał : Anna Ćwiąkała
14 listopada, 2025
11:12 am
Clear Filters
26 czerwca 2026
Piątek, 26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026. Na uroczystej akademii Pani Dyrektor podziękowała za ciężką pracę wszystkim uczniom,…
26 czerwca 2026
Grupa Aktywni Błękitni po raz ostatni w tym roku szkolnym włączyła się do akcji wysiania łąki kwietnej. Do działania zaangażowaliśmy…


