W dniu 7 listopada w sposób szczególny przeżywaliśmy w naszej szkole święto: 107 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość była poświęcona ojczyźnie i wolności. Cała społeczność szkolna oddała szacunek symbolom narodowym, wszystkim Polakom, a szczególnie patronowi naszej szkoły. Przeżyliśmy piękną lekcję patriotyzmu. Dziękujemy nauczycielom oraz uczniom z kl. V i VI za włożone serce w przygotowanie uroczystości. W trakcie uroczystości o godzinie 11.11 szkoła przystąpiła do akcji #SzkołaDoHymnu2025.

dodał : Anna Ćwiąkała
12 listopada, 2025
2:14 pm
Clear Filters
25 czerwca 2026
Wolontariusze Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Zarszynie 2025/26: Barbara Szczęsny, Aleksandra Buczek, Julia Buczek, Malwina Łożańska, Sandra Kostecka, Malwina Folczyk, Wiktoria…
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…


