W grudniu uczniowie klas I-III i oddziały przedszkolne wzięli udział w świątecznych warsztatach piernikowych w Ośrodku Wczasów Zdrowotnych w Rudawce Rymanowskiej. Dzieci z radością dekorowały pierniki, rozwijając swoją kreatywność i poznając świąteczne tradycje. Następnie własnoręcznie wykonały piękne kartki świąteczne oraz kolorowy łańcuch na choinkę. Wielką atrakcją była wizyta Świętego Mikołaja oraz sympatycznej kozy o imieniu Maniek, która wzbudziła wiele uśmiechów i radości. Wyjazd upłynął w miłej, świątecznej atmosferze i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

dodał : Anna Ćwiąkała
19 grudnia, 2025
2:14 pm
Clear Filters
11 czerwca 2026
W dniu 08.06.2026 r. odbyła się w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026. Gratulujemy Ewie Gieruli…
11 czerwca 2026
W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną kolejnych szkół ponadpodstawowych, uczestnicząc w…


