Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się do sal gimnastycznych i korytarzy, zamieniając szkołę w tętniące życiem centrum rozrywki. Dzieci miały mnóstwo radości, a pochmurny dzień wypełnił się śmiechem i wspólną zabawą. Centralnym punktem były dmuchańce, którym towarzyszyła muzyka, malowanie buziek, robienie tatuaży oraz poczęstunek. Uczniowie klas IV-VIII wybrali się do remizy strażackiej, gdzie druhowie z OSP Zarszyn zaprezentowali wóz bojowy, quad, sprzęt gaśniczy oraz ubrania specjalne do udziału w akcjach, następnie obejrzeli film i skosztowali kiełbaskę z grilla. Bardzo dziękujemy rodzicom za obecność i ogromną pomoc w organizacji Dnia Dziecka

dodał : Anna Ćwiąkała
1 czerwca, 2026
9:13 pm
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


