22 kwietnia sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w prawdziwe planetarium. Uczniowie klas 0–8 uczestniczyli w seansie 2D w namiocie projekcyjnym pt. „Poza Słońcem”. Podczas pokazu poruszono zagadnienia z zakresu astronomii – Układu Słonecznego i planet, a także fizyki i chemii, takie jak fale dźwiękowe, barwy światła czy siła grawitacji. Serdecznie dziękujemy Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce za przyjazd oraz umożliwienie naszym uczniom udziału w niezwykle interesującej, „żywej” lekcji fizyki, astronomii i chemii.

dodał : Anna Ćwiąkała
25 kwietnia, 2026
9:49 am
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


