W dniu 19 maja uczniowie klasy VII, w ramach współpracy Szkolnego Koła Wolontariatu, Szkolnego Koła Caritas oraz projektu „Aktywni Błękitni”, przygotowali i zaprezentowali ekologiczne przedstawienie kukiełkowe pt. „Bajka o rybaku i rybce”. Spektakl został przedstawiony uczniom z klas I–III oraz dzieciom z oddziału przedszkolnego. Celem przedstawienia było kształtowanie postaw proekologicznych oraz uwrażliwienie najmłodszych na znaczenie ochrony środowiska, a szczególnie dbałości o czystą wodę. W ciekawy i przystępny sposób uczniowie zwrócili uwagę na potrzebę troski o przyrodę, odpowiedzialnego zachowania oraz codziennych działań, które pomagają chronić naszą planetę. Przedstawienie kukiełkowe spotkało się z dużym zainteresowaniem najmłodszych i zostało nagrodzone gromkimi brawami.

dodał : Anna Ćwiąkała
1 czerwca, 2026
8:40 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


