W dniu 19 maja uczniowie klasy VII, w ramach współpracy Szkolnego Koła Wolontariatu, Szkolnego Koła Caritas oraz projektu „Aktywni Błękitni”, przygotowali i zaprezentowali ekologiczne przedstawienie kukiełkowe pt. „Bajka o rybaku i rybce”. Spektakl został przedstawiony uczniom z klas I–III oraz dzieciom z oddziału przedszkolnego. Celem przedstawienia było kształtowanie postaw proekologicznych oraz uwrażliwienie najmłodszych na znaczenie ochrony środowiska, a szczególnie dbałości o czystą wodę. W ciekawy i przystępny sposób uczniowie zwrócili uwagę na potrzebę troski o przyrodę, odpowiedzialnego zachowania oraz codziennych działań, które pomagają chronić naszą planetę. Przedstawienie kukiełkowe spotkało się z dużym zainteresowaniem najmłodszych i zostało nagrodzone gromkimi brawami.

dodał : Anna Ćwiąkała
1 czerwca, 2026
8:40 pm
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


