22 kwietnia sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w prawdziwe planetarium. Uczniowie klas 0–8 uczestniczyli w seansie 2D w namiocie projekcyjnym pt. „Poza Słońcem”. Podczas pokazu poruszono zagadnienia z zakresu astronomii – Układu Słonecznego i planet, a także fizyki i chemii, takie jak fale dźwiękowe, barwy światła czy siła grawitacji. Serdecznie dziękujemy Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce za przyjazd oraz umożliwienie naszym uczniom udziału w niezwykle interesującej, „żywej” lekcji fizyki, astronomii i chemii.

dodał : Anna Ćwiąkała
25 kwietnia, 2026
9:49 am
Clear Filters
26 czerwca 2026
Piątek, 26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026. Na uroczystej akademii Pani Dyrektor podziękowała za ciężką pracę wszystkim uczniom,…
26 czerwca 2026
Grupa Aktywni Błękitni po raz ostatni w tym roku szkolnym włączyła się do akcji wysiania łąki kwietnej. Do działania zaangażowaliśmy…


