Scroll Top

Uroczystość pożegnania

uroczystosc-pozegnania

Piątek, 26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026. Na uroczystej akademii Pani Dyrektor podziękowała za ciężką pracę wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Wszyscy uczniowie otrzymali gratulacje za uzyskanie promocji, duża grupa otrzymała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe i rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę i zaangażowanie.

W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy też tegorocznych absolwentów. Uczniom wręczono świadectwa, dyplomy oraz nagrody książkowe i rzeczowe, rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Klasa siódma mile pożegnała swoich starszych kolegów i przekazała im drobne upominki.  Drodzy absolwenci gratulujemy Wam ukończenia szkoły podstawowej. Przed Wami nowa droga, nowi ludzie, nowe doświadczenia. Wierzymy, że poradzicie sobie w każdej sytuacji. Życzymy Wam wiary we własne siły, mądrych wyborów i mnóstwa pasji, które będą Was pchać do przodu!
Nadszedł czas wakacji!!!

Clear Filters