W dniu 31.01.2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zarszynie i Szkoły Podstawowej w Bażanówce pod opieką Pani A.Żuchowskiej wzięli udział w szkoleniu strzeleckim na strzelnicy LOK w Przemyślu. W zajęciach brało udział 18 osób. Młodzież pod okiem doświadczonego instruktora zapoznała się z zasadami korzystania ze strzelnicy i broni palnej.

dodał : Anna Ćwiąkała
5 lutego, 2019
10:12 am
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


