W dniu 30 listopada w naszej szkole odbył się apel poświęcony przedstawieniu działalności Szkolnego Klubu Mediatorów Rówieśniczych społeczności szkolnej. Uczennice klasy 6, aktywnie działające jako mediatorki rówieśnicze przygotowały symulację mediacji rówieśniczej oraz mini quiz wiedzy o mediacji. Ideę mediacji rówieśniczej oraz dotychczasową działalność klubu przybliżyła Justyna Haduch – opiekun Szkolnego Klubu Mediatorów Rówieśniczych. Pamiętajmy, że konflikty można rozwiązywać w sposób pokojowy, z zachowaniem wzajemnego szacunku.

dodał : Anna Ćwiąkała
5 grudnia, 2022
1:22 pm
Clear Filters
26 czerwca 2026
Grupa Aktywni Błękitni po raz ostatni w tym roku szkolnym włączyła się do akcji wysiania łąki kwietnej. Do działania zaangażowaliśmy…
26 czerwca 2026
17 czerwca uczniowie klas IV–VI naszej szkoły pod opieką p. J. Leszczyńskiego, p. A. Jaślar, p. B. Jaślar i p….


