Tego dnia, czyli 21 września w przedszkolu zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o nasze środowisko. Nauczycielki szczególną uwagę dzieci zwróciły na segregowanie odpadów oraz recykling. Dzieci z zainteresowaniem i chęcią brały udział w rozmowie, odpowiadały na zadane pytania. Maluszki poznały kolory pojemników do których należy wrzucać posortowane odpady. Jednak główną atrakcją tego dnia było sprzątanie „Naszej Ziemi”, wokół przedszkola. Dzieci bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie, a zapełniony worek włożyły do kosza. Od dziś będą pamiętały, że należy dbać i szanować naszą przyrodę.

dodał : admin
7 października, 2018
6:46 pm
Clear Filters
26 czerwca 2026
Piątek, 26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026. Na uroczystej akademii Pani Dyrektor podziękowała za ciężką pracę wszystkim uczniom,…
26 czerwca 2026
Grupa Aktywni Błękitni po raz ostatni w tym roku szkolnym włączyła się do akcji wysiania łąki kwietnej. Do działania zaangażowaliśmy…






