28 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbył się jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej Ekologiczny „Eko-Dzieciaki”. W tym roku udział w nim wzięły dzieci z SP nr1, SP nr2, SP nr7, SP nr8 w Sanoku i SP w Zarszynie. Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie – Natasza Folcik, Lena Bielawska, Zuzanna Olearczyk, Milena Tomków. Nie udało się zdobyć miejsc na podium, ale Turniej był wspaniałą okazją do zdobycia doświadczenia. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Elżbieta Matuszek. Uczniowie rywalizowali ze sobą w dziesięciu konkurencjach. Zadania sprawdzające wiedzę przeplatały się z zabawami sprawnościowymi. Drużyny miały za zadanie rozwiązać zagadki ekologiczne. Jak przystoi na jubileusz, na zakończenie na salę został wniesiony tort, którym poczęstowano wszystkich uczestników.

dodał : admin
3 grudnia, 2018
10:06 am
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


