11 października 2018 roku uczniowie klas pierwszych rozpoczęli uroczystość pasowania na ucznia. Sala kina zmieniła się na tę okoliczność w salę teatralną: była scenografia, widownia i wielkie emocje z obydwu stron: uczniów oraz rodziców. Jak przystało na rok, w którym obchodzimy 100 lecie odzyskania Niepodległości, uroczystość miała charakter patriotyczny. Uczniowie pokazali znajomość swojego kraju, zasad obowiązujących ucznia, wyśpiewali 4 zwrotki Hymnu Polski i inne poznane piosenki oraz złożyli śpiewnie tekst ślubowania. Pani Dyrektor pasowała wszystkich pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej w Zarszynie. Na zakończenie pierwszaczki otrzymały legitymacje, dyplomy oraz upominek do rodziców i kolegów z klas III oddziałów gimnazjalnych. W uroczystości uczestniczyli zaproszenia goście – podopieczni DDS w Zarszynie.

dodał : admin
11 października, 2018
5:58 pm
Clear Filters
1 czerwca 2026
Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się…
1 czerwca 2026
Więcej informacji: https://www.zarszyn.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=51&dzialy=51&artykul=7244&akcja=artykul


