Sześciolatki korzystając z zaproszenia wybrały się na wycieczkę tym razem do Urzędu Gminy gdzie spotkały się z paniami Katarzyną Olearczyk oraz Moniką Malik mamusiami naszych koleżanek z grupy. Panie opowiedziały dzieciom o swoim zawodzie, codziennej pracy w urzędzie, a dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska ich stanowisk pracy. Ogromną atrakcją spotkania okazało się przybijanie urzędowych pieczątek oraz takie urządzenie jak niszczarka do papieru. Na zakończenie wszyscy obdarowani zostali pamiątkami związanymi z naszą miejscowością oraz słodkościami. Przedszkolaki podziękowały piosenką oraz wręczyły własnoręcznie wykonane kartki. Wizyta ta była ważną lekcją dla przyszłych pierwszoklasistów a zarazem wspaniałą przygodą, która na długo zapamiętają.

dodał : admin
15 listopada, 2018
7:21 am
Clear Filters
26 czerwca 2026
Piątek, 26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026. Na uroczystej akademii Pani Dyrektor podziękowała za ciężką pracę wszystkim uczniom,…
26 czerwca 2026
Grupa Aktywni Błękitni po raz ostatni w tym roku szkolnym włączyła się do akcji wysiania łąki kwietnej. Do działania zaangażowaliśmy…


