We wtorek 13 listopada cała społeczność przedszkolna obchodziła 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci w strojach biało-czerwonych z kotylionami, zebrały się w sali korekcyjnej. Wystrój sali dopełnił podniosłą atmosferę uroczystości, w której wzięli udział także zaproszeni rodzice oraz uczniowie klasy III. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem Hymnu Narodowego, a następnie przedszkolaki przedstawiły program artystyczny składający się z wierszy okolicznościowych i pieśni patriotycznych co stało się okazją do nauki patriotyzmu, okazywania szacunku symbolom narodowym oraz oddania czci bohaterom. Dziękujemy rodzicom za obecność i wspólne świętowanie. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Pauliny Dominiak za przygotowanie kotylionów.

dodał : admin
15 listopada, 2018
8:22 am
Clear Filters
11 czerwca 2026
W dniu 08.06.2026 r. odbyła się w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026. Gratulujemy Ewie Gieruli…
11 czerwca 2026
W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną kolejnych szkół ponadpodstawowych, uczestnicząc w…


