W klasach I i II w bieżącym roku szkolnym uczniowie wykonywali ilustracje do przeczytanych książek. Zostały one zebrane w piękne albumy pod hasłem „Czytamy-polecamy”. W ten sposób nasi uczniowie włączyli się do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Prace można było oglądać na wystawie, na korytarzu szkolnym. Za najciekawsze prace uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez bibliotekę szkolną. W kl. Ia książki otrzymali: Anna Betlej, Aleksandra Buczek, Patryk Ciupka, Krystian Kuzian, Olga Trelewicz, Natalia Małek i Zofia Szaro. W kl. Ib książki otrzymali: Krzysztof Gburyk, Ewa Gierula, Emilia Rysz, Lena Maciejowska, Jagoda Szczecina i Gabriel Kot. Gratulujemy!

dodał : Anna Ćwiąkała
17 czerwca, 2019
7:14 pm
Clear Filters
25 czerwca 2026
Wolontariusze Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Zarszynie 2025/26: Barbara Szczęsny, Aleksandra Buczek, Julia Buczek, Malwina Łożańska, Sandra Kostecka, Malwina Folczyk, Wiktoria…
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…


