28 marca br. uczniowie z naszej szkoły: Dagmara Zawada (kl. VI), Seweryn Dziurkowski (kl. V), Jacek Gburyk (kl. V) oraz Dominik Gburyk (kl. VIII) uczestniczyli w XIV Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Torreador”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku. Okazało się, że są dobrymi pogromcami „byków”, gdyż Dagmara Zawada zajęła II miejsce w kategorii wiekowej klas VI – VIII, a Jacek Gburyk – III miejsce w kategorii wiekowej klas IV – V. Gratulujemy!

dodał : Anna Ćwiąkała
29 marca, 2019
12:52 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


