W dniu 24.09.2021 r. odbyło się spotkanie dla klas IV-VIII z przedstawicielem fundacji „Latarnia”, Panem Marcinem Tyburczym, z którym nasza szkoła współpracuje kilka lat. Spotkanie dotyczyło przekazania najistotniejszych wiadomości nt. zgubnych skutków uzależnień od sieci internetowej. Pan Marcin zachęcał również do pokojowego rozwiązywania konfliktów za pomocą dialogu. Podkreślił, że w życiu ważna jest akceptacja siebie i dokonywanie dobrych wyborów. Zaprezentował ciekawe filmy dotyczące skutków wczesnej inicjacji alkoholowej i nikotynowej. Zajęcia były prowadzone interaktywnie.

dodał : Anna Ćwiąkała
28 września, 2021
12:56 pm
Clear Filters
11 czerwca 2026
W dniu 08.06.2026 r. odbyła się w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026. Gratulujemy Ewie Gieruli…
11 czerwca 2026
W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną kolejnych szkół ponadpodstawowych, uczestnicząc w…


