W grudniu 2021r. społeczność szkolna podjęła wiele inicjatyw, aby być „Razem Na Święta”:

– Jak co roku organizacja Szkoła Dzieciom przy wsparciu sponsorów – SKLEP ZIELONY KOSZYK oraz SKLEP STOKROTKA w Zarszynie zorganizowała akcję mikołajkową. Wszystkie dzieci z naszej szkoły otrzymały słodki upominek. Dziękujemy właścicielom i pracownikom sklepu za wsparcie naszej inicjatywy.

–  Święty Mikołaj zawitał z prezentami na oddziale dziecięcym szpitala w Sanoku. Akcja była możliwa dzięki wsparciu sponsorów, których pozyskała Pani Teresa Komańska, przewodnicząca Rady Rodziców organizator tej pięknej inicjatywy. Podziwiamy zaangażowanie i wielkie serce Pani Teresy, które na pewno sprawiły dzieciom ogromną radość.

Przed Jarmarkiem Bożonarodzeniowym w Zarszynie dzieci przygotowały przepiękne stroiki, a rodzice przepyszne ciasteczka. Stoisko wyglądało zjawiskowo i wszystko się rozeszło w tempie błyskawicy.

– Zorganizowaliśmy zbiórkę dla rodzin potrzebujących pomocy. Dzięki ofiarności osób, które zakupiły produkty spożywcze, szkolne oraz środki higieny i przekazały je na zbiórkę mogliśmy wesprzeć 5 rodzin. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec losu innych i podzielili się zakupionymi produktami. Hojność ofiarodawców przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i utwierdziła nas w przekonaniu, że potrafimy się zjednoczyć i otworzyć serca na bliźniego.

Przygotowaliśmy Jasełka i kolędy w wykonaniu dzieci.
Linki do filmów: