Milena Kuźmiak z kl IV w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” zdobyła wyróżnienie. Nagrodę odebrała podczas jubileuszowej uroczystości w ZSCKR w Nowosielcach.

W Internetowym, ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „The Big Challenge” w którym wzięło udział  16 uczniów naszej szkoły najwyższe wyniki osiągnęli:

w kl.VII

  1. JACEK GBURYK
  2. SEWERYN DZIURKOWSKI
  3. JULIAN SEMENOWICZ

w kl.VI

  1. MAJA ZIMAK
  2. MAJA BETLEJ
  3. ALEKSANDRA OWSIK

w kl. IV

  1. ZUZANNA OLEARCZYK
  2. FAUSTYNA DUDEK
  3. MAJA STAPIŃSKA.

Julia Szary z klasy VII zdobyła 3 miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez II LO w Sanoku „Pod urokiem chwili”- konkurs skierowany był dla uczniów klas VII i VIII.

Gabryś Komański z klasy IV zdobył 2 miejsce w Turnieju JUDO zorganizowanym w Podkarpackim Centrum Sztuk Walki w Jaśle.

W konkursie plastycznym „Mój Idol” organizowanym przez MDK w Sanoku –  I miejsce zdobyła NATALIA MAŁEK z klasy IV, a II miejsce Krystian Lendzio z klasy V.

Alicja Szczęsny z klasy IV zdobyła 3 m-ce w konkursie twórczości matematycznej „MATPLAST” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku, temat pracy „Moja szkoła”- wyklejanka z prostokątów.
Milena Kuźmiak otrzymała dyplom za udział.
Martyna Rysz uczennica klasy VII otrzymała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Posadzki z wielokątów foremnych” zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Nowotańcu.