W dniu 25.10.2023 r. w ramach działań profilaktycznych szkoły odbyło się spotkanie dla rodziców i wychowawców z panią dietetyk Małgorzatą Kacprzak prowadzącą Gabinet Dietetyczny Appetitus w Sanoku. Przekazała wskazówki na temat prawidłowego odżywiania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz zagrożenia wynikające ze złych nawyków żywieniowych.

dodał : Anna Ćwiąkała
27 października, 2023
11:14 am
Clear Filters
1 czerwca 2026
Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się…
1 czerwca 2026
Więcej informacji: https://www.zarszyn.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=51&dzialy=51&artykul=7244&akcja=artykul


