Drodzy Nauczyciele i drogie dzieci z okazji zbliżających się ferii zimowych w naszym województwie (od 29 stycznia do 11 lutego) chcielibyśmy życzyć Wam wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zimowego. Ferie zimowe są po to by odpoczywać, bawić się i rozwijać swoje zainteresowania, na które w okresie nauki wszystkim brak czasu. Mamy nadzieję, że zasady, o których wam przypomnieli wychowawcy i Pani Policjantka będą doskonałym kierunkowskazem gwarantującym bezpieczne spędzenie ferii zimowych.

dodał : Anna Ćwiąkała
25 stycznia, 2024
3:54 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


