Gala Plebiscytu Edukacyjnego, która odbyła się 24 stycznia br. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego była podsumowaniem podkarpackiego etapu największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego. Nominacje i oddane głosy na nauczyciela to wyraz uznania i wdzięczności ze strony uczniów i rodziców. Celem akcji jest nagrodzenie charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli z pasją. Laureatów wyłoniło głosowanie prowadzone na każdym szczeblu edukacji od przedszkola, aż po uczelnię wyższą. W plebiscycie nagrodzono Panią Małgorzatę Rygiel w kategorii „Nauczyciel Roku klas 0-III”. Pani Małgosia zdobyła 1 miejsce w powiecie sanockim i 3 miejsce w województwie podkarpackim. GRATULUJEMY!!!

dodał : Anna Ćwiąkała
25 stycznia, 2024
4:14 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


