W dniach 15-16 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Zawodach „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej. Zawody te zostały rozegrane w Besku i Sanoku w dwóch kategoriach dla klas II i III oraz IV i V. Obie drużyny bardzo dobrze się zaprezentowały. Reprezentanci klas II i III zajęli III miejsce natomiast klasy starsze IV miejsce. Gratulujemy!

dodał : Anna Ćwiąkała
24 kwietnia, 2024
2:04 pm
Clear Filters
1 czerwca 2026
Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się…
1 czerwca 2026
Więcej informacji: https://www.zarszyn.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=51&dzialy=51&artykul=7244&akcja=artykul


