24 maja 2024 r. odbyła się szkolna wycieczka do Krynicy-Zdroju. Wzięli w niej udział uczniowie klas: czwartej, piątej i szóstej. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Zabawek w Krynicy-Zdroju. Uczniowie przenieśli się do „świata zabawek” – tych najstarszych i współczesnych. Mieli okazję obejrzeć zabawki, jakimi bawili się ich dziadkowie i pradziadkowie. Następnie zaplanowany był czas na spacer po urokliwym uzdrowisku, degustowanie lokalnych wód mineralnych i zakup pamiątek. Dużą atrakcją dla dzieci był wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką. Ze szczytu uczniowie mogli podziwiać piękne krajobrazy Beskidu Sądeckiego. Mamy nadzieję, że wrażenia z wycieczki będą towarzyszyły uczniom długi czas.

dodał : Anna Ćwiąkała
28 maja, 2024
3:57 pm
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


