Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Przytul się do drzewa 2025”. Celem akcji jest zwiększenie świadomości na temat zagrożeń pożarowych w lasach i promowanie bezpiecznych zachowań w przyrodzie. Uczestnicy, poprzez symboliczne przytulanie drzew, tworzenie zdjęć i udostępnianie ich, aby zbudować eko-kolaż, pokazują swoje wsparcie dla ochrony polskich lasów. Inicjatywa ma na celu również uwrażliwienie na piękno przyrody, potrzebę jej ochrony oraz budowanie szacunku do środowiska.

dodał : Anna Ćwiąkała
8 listopada, 2025
10:09 am
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


