Dnia 27 października odbyła się wycieczka do Sanockiego Domu Kultury, podczas której dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I–III obejrzały spektakl „Kot w butach” w wykonaniu aktorów Teatru Nowoczesnego z Krakowa. Przedstawienie zachwyciło najmłodszych barwnymi kostiumami, ciekawą scenografią oraz pełną humoru grą aktorską. Artyści w interesujący sposób zaprezentowali znaną bajkę, dzięki czemu spektakl był atrakcyjny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wyjazd dostarczył wielu pozytywnych wrażeń i na długo pozostanie w naszej pamięci.

dodał : Anna Ćwiąkała
8 listopada, 2025
10:13 am
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


